Kasım 14, 2009

l.p.gli ultras
Bugünlerde ,basında ve klüp başkanlarının ağzında hep tribün terörü var.Tribünü bitireceğiz ,tribüne sürekli giden insanlar takıma zarar veren insanlar ,kavgaya giden insanlar, profili yaratmaya çalışıyorlar.

Emniyetin de içine girmesiyle yavaş yavaş bazı adımlar atılmaya başlandı.. Önce Cumhurbaşkanın memleketinde armasının peşinde koşAn insanlara ,hırsız ,terörist damgası vurup adamları sevgililerinden uzaklaştırdılar.evet kayserispor'un artık her maç tribunde olan bir grubu yok çünkü klüp başkanları onlara katil dercesine ithamlarda bulundu .


ve bugün


İstanbul emniyet müdürlüğü istanbuldaki tribunler için kolları sıvamış ,beşiktaş tribununden alen reis inde içinde olduğu bazı tribuncülere 1 sene statlara girmeme cezası verimiş.yuhh ulan 1 sene nedir .Emniyetten çok Yıldırım demirören sanki kolları sıvamış başlamış temizliğe


Bu sivrisineklerin istediği çok açık ,elinde çekirdeği ,gol atınca ayağa kalkmaya üşenen ,ben buraya parayla geliyorum hakkını veriiiin ulaaannn diye futbolculara küfreden,sinemaya gelmiş tribun profili istiyorlar.yavaş yavaş anadoluya da yayılacaktır bu temizlik operasyonu ..Tribundeki insanlar zeki insanlardır ,hatta başkanlık koltuğuna oturacak paraları ,mevkileri olmasada tribün kültüründen gelen mentalite yüksekliği var ,yenilmeyeceklerdir.Allahtan tribünden gelen yönetici ve başkana sahip olduğumuz için bizim tribun biraz rahat bu konuda.

şu yazıyı yazarken ergenekonu anlatıyor gibi hissediyorum kendimi.


Recep Mamur ,Aziz Yıldırım ,Yıldırım Demirören 3'lüsü sanırım yemin etmişler tribün temizliğine ,ama devranın döndüğü günlerde mutlaka gelecektir.Endüstriyel Futbola Karşı, Tribün Kültürü
Ferman başkanlarınsa , tribünler bizimdir !Hiç yorum yok:

Yorum Gönder