Kasım 16, 2009

Söyle fener söyle söyle ne oldu !

Aslında maçla ilgili konuşulacak birşey yok tribünün bugün maçı kazandırdığı çok açıktı.Okan çevik in G.Saraya kazandırdığı en büyük özellik olan mücadele hırsı ve tribunun ateşlemesiyle takım en üst seviyedeydi ,ki ben fark yeriz düşünüyordum maç öncesi çünkü kadro olarak Fenerbahçe bizden çok üst düzeyde.
Kadıköydeki pezevenklikten sonra maçta zaten olay çıkacağı belliydi,herkes unutsa Galatasaray taraftarı unutmayacaktı maraton üst'ün özellikle yaptıklarını 27.haftanın küçük bir provasıydı aslında bu .
Tribunde olaylar çıkmasına sebeb olAn ,civciv kaşar ablamıza burdan kendine ve annelerine selamlarımı iletiyorum.Benchin arkasındaki kaşar'ın tribune orta parmak göstermesi,sonra polisin tribundeki bir kardeşimizi joplaması sonucu olaylar çıktı.Fenerbahçe de rasim denen yavşağın neden o takımda olduğu da bugün daha da belli oldu tahrik!

Kinsey e ceza gelecek mi merak ediyorum keşke pota arkasına doğru yöneldiğinde birAz daha gelseydi bakalım girdiği yerden çıkabilecekmiydi.Çöp Kutusunu Semihin Kkafaya indiren tribuncuye de selam olsun.
Bu maçı kazanmasak benım için önemsiz di fakat o olaylardan sonra mutlaka kazanmalıydık ve yine muthiş tribunle sahayı dar ettik ve maç sonu suyun karşı tarafındaki yavşakları salondan kaçmaya mecbur ettik.
söyle fener söyle söyle ne oldu
anıanıamaınaına cimbommu koydu ;)
*
hep oyunlar seneryolar
sustukça bir yere kadar
Aklınızdan çıkarmayın
Türkiyedir Galatasaray!


27.Haftada Aynı sahneleri yaşayacağınıza emin olun..
BEKLİYORUZ!!


2 yorum: