Aralık 24, 2009

Galatasarayımız - Trabzonspor 2-1
Maçın geç olması nedeniyle tayfayla buluşup Trabzonspor'u önce ps de yenip onun mutluluğuyla da orjine gidip köftenin tadına baktık.Orjinde kafa bulma sevdası sonrAsı tribundeki yerimizi aldık .

Kaç posttur Caner Caner diyoruz yüzümüzü karartmıyor . Hakan Balta'nın değil Kewell ın yedeğidir dedik kendisine .e tabi kewell arda olduğunda da Caner'e yedek görünüyor .Hertürü oynasın teknik adamdır kendileri :)


Arda bugün klasına yakışır oynadı ..Yakında fenerbahçe damgası vurmaya,takımı bölen oyuncu konumunda olduğunu söyleyenlere inat .BAKINIZ o hala ADAMIMSIN SİPSİ tadındadır.
Aydını geçen seneden beri oynaması gerek diye ısrar ettik fakat bu sene adamda bi iştahsızlık var. Tipinin değil tavrının ve futbolununda kewell a benzemesi dileğiyle umarım 2.liglerde sürünmez.
Aykut herzaman hazır 2.kalecimiz ..Leo'nun yerinde olsa benım için sorun olmaz.efendidir severiz .


***
Tribunun uzundur güzel olduğu maçlardan biri oldu .Tribunun güzelliğine ve kendi adıma utandığım,tribunun güzelliğine gölge düşüren olaysa maçtan sonra öğrendiğim Trabzon taraftarı 4 gencin ölümü üzerine yapılması unutulan diye düşünmek istediğim BAŞSAĞLIĞI pankartıdır.

Benim gibi tribun abilerinin de bu olaydan haberdar olmadığını düşünüyorum .
Acılı günlerinde bizim yaptığımız makaralara küfürle karşılık veren trabzonspor taraftarları da kendilerinin haklı olup olmadığını da düşünmelidirler biraz.Acılı günde ana bacı kaymak olmaz.

Başı Sağolsun Tüm Trabzonspor Taraftarının.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder