Aralık 09, 2009

Gururumuz Mesut Özil


uefA'nın yılın takımını seçmek için kadrosu var resmi site de .BURADAn ulaşabilirsiniz.
Kadro seçimine bakarken Mesut Özil'i görünce diğer adaylardan gigs ve iniesta'yı beğensemde fare'nin ucu mesuta gitmek istiyordu..sanırım gönlüm bir Türk ismi varken iniesta'yı işaretlemek istemedi.
Vatan doğdugun yerdir fakat doyduğun yer sana vatan hissini veriyorsa sadece TÜRK ırkına sahip olmAk türk gibi olmanı sağlamayabilir.
Almanya da doğ orda büyü orda okula git orda mesut özil ol ama birileri gelsin desin ki hoooopp senin kanın Türk kanı ,senle bir kan bağımız var onlar beslesin biz senın ekmeğini yiyelim burda derse o adam da sana bi s.ktir çeker nerden geldğini bilmezsin.
Vatan haini diyenlerde var bazen ,bir kulağından girip diğerinden çıkıyordur mesut'un.Akrabalarını görmekten başka bir bağı olmayan ülkemizi seçseydi o zaman vatan haini derdim o adama .Aferim sana Aferim Vallahi..
Mesut u kaybettik diye üzülen bazı organik beyinlilerde altyapıya biraz destek verip 20 mılyon futbol genç nufüsünden mutlaka 1-2 mesut çıkar heralde.
Adam Türk olduğunu zaten inkar etmiyor ,beni bunlar büyüttü benle bunlar ilgilendi bende burayı seçtim her maça Fatiha okuyarak Annemin Yasin-i Şerifleriyle buralara geldim diyebilen bir adam varsın başkaları vatan haini desin.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder