Ocak 25, 2010

G.tümüz dondu 1-0

Şahsım adına karda maç izlemek ,yürümek,bağırıp çağırmak felan hoşuma gider.2 sene önce hatırlamak istemediğimiz bir konyA deplasmanına gitmiştik 17 saatlik bir yolculuk sonunda maç ertelenmiş olsa da yine de güzel anılar geçirmiştik.Hatırlamak istemediğim şeyler uğurun sakatlığı ,sonrasında leverkusenden 5 gol yememiz elbette.yine kar yağışı,zorlu bir maç ve sonrasındaki madrit maçı.. bu hislerle ,korkuyla akşama doğru evden çıktım.
Maçın başında jo ve neill'i tribune çağırdığımız da hem neill hemde jooleeyy çekmesini öğrenmişler :)

Maç başlayınca açıkcası bu kadar iyi oynayacağımızı düşünmemiştim .Günün en iyileri Elano Mustafa sarp ve Caner oldu .Hakan balta ve uğur da iyiydi.Fakat caner kewell'ın yerini dolduracak gibi görülüyor,çok iyi maç çıkardı.
Nonda'yı karakter olarak gerçekten çok seviyorum .Bidefa gstv roportaj'ında adamın samimiyeti ve fikirleri o kadar hoşuma gitmişti ki keşke hep bizde kalsa bile demişliğim vardır .Futbol olarak ise bursa nilüfersporda bile oynayabileceğini düşünmüyorum .Islıklanmamalıydı fakat bu kadar kötü performansı da karda tribunleri dolduran taraftara göstermekte kimsenın hakkı değil.
Mustafa sarp'ın hırslı mücadelesini tebrik etmek lazım vallahi her top mu bu adam da kalır ,bir kere yıkılmaz mı bi adam gerçekten helal olsun .
Fildişinin de elenmesiyle keita da aramızda olacak .Taşların yerine tam oturmasıyla daha güzel günler bizi bekliyor.
uzun boylu forvetleri özlemiş vallahi..Ayakkabında çok yakışıyor hoşgeldin jo jo jo alves.

Tribunler maç öncesi tezahüratla ısınmaya çalıştı .Tabiki eski açıkta yaptığımız kar topu da ısınmak için güzel makara oldu .Yönetime de teşekkür edelim yeni açıktaki taraftarlarımızın önce yeni alta sonra da kapalıya aldırtarak yine kalplerimize kazındılar.


4 yorum:

 1. Koskoca istanbul universitesi maça 3 4 kişimi geliyor yahu :)

  YanıtlaSil
 2. yapma salim 15 kişi vardık ..Karlı hava olunca atkıları açamadık : d

  YanıtlaSil
 3. rahat 15 kişi vardık:)

  YanıtlaSil
 4. Yani moruk ..Ama bizim fotocumuz olmayınca :D

  YanıtlaSil