Şubat 19, 2010

Sevinmeyin ulAn ?1-1


* Ulann madritte agüero var ,forlan var reyes var bunlar anamızı ağlatır 5 yeriz diyenler
*Galatasaray'da forvet yok ,Adamların forvetleri dünyanın en iyisi diyenler .
-ulan adamlarda en iyi forvet var ,sonuç? 1-1 aynı golleri atmışız .
*Bu Kadroyla imkansız diyenler
*Rijkaard'dan Teknik direktör olmaz ,madrid parçalar bizi diyenler
*Madrid'in bu sezon ki dandik futbolunu kıyas almayıp son barça maçını öne sürüp bunlar barça'yı yendilerse bizi mahvederler mentalitesinde olan absürtler.
Birde Galatasaray'lıyım deyip takımına güvenemeyenler.Dün takım hepinizi g.t ettiği için o kadar mutluyum ki rijkaard kadar arda kadar takım kadar rahatlamış hissettim kendimi .
Maç öncesi siz mücadele edin defansınız biziz forvetiniz biziz kaleci hepimiziz dedik ,takım mücadele etti ve isteneni aldı .Arda ,lucAs ve keita mükemmellerdi .Mustafa sarp'ın tecrübesizliğinden galibiyeti kaçırsakta tebrikler aslanlar.
Arda'yı çok beğendim ..iyi top tuttu dün .
Elano muthiş isabetli paslar atıyor ..çok dikkatimi çekti
Samiyene Bekliyoruz ,Bu Tur bizimdir inşallah.

2 yorum:

  1. doğru demişsin de rijkaard hakkında dediklerinde biraz acımasız olmuşsun. açık söyleyeyim bu maçta bendeki kredisini tüketti. caner gio değişikliği kadar saçma bir değişiklik olamaz. hiç avrupa maçı oynamamış emre çolak girse daha mantıklı olurdu. fener maçında da 85 dk elanoyu oyundan almayarak fener maçının gitmesinde büyük pay sahibiydi. sırf kendi talebesi piyasa yapabilsin diye yazık ediyor.
    keita ve neil o kadar yırtınmasa ordan elek olup gelirdik. arap resmen tek başına oynadı kimse bana arda elano falan filan demesin.

    YanıtlaSil
  2. Rijkaard hakkında benım de eleştirilerim var ..fakat bu büyük teknik adam olmadığı anlamına gelmez.Fener maçının elano'nun alınmamasıyla ne alakası var rijkaardtan çok yapılanlar orda etkendi .

    YanıtlaSil