Mart 26, 2010

Karaborsa

Yönetim bazı yenilikler yapınca klübün değeri yükseliyor ,parasal sorunu ortadan kalkıyor gibi sözler söylüyoruz ya ...
Aslında karşı çıktığımız şeylerin yapılmasına alkış tutuyoruz.Tribunde pankart açarız endustriyel futbola karşıyız diye sonra stat yapımına aferin çekeriz ama biliriz ki stat yapıldığında Arma'nın ,sevginin peşinde koşmak için paran olması gerek .

Bir ara Armanın peşindeyiz blogta bir tane amca vardı Seyrantepeye Gaziosmanpaşa'dan yürüyerek gelen. Peki bu amca stat yapıldığında o statta maç izleyebilecek mi ezeli rekabet diye adlandırdığımız maça 100 mılyon verip girebilecek mi ?yok! parası olan izleyecek olamayan da kısarak kısarak izleyecek .Galatasaray büyükse taraftarıyla büyüktür ,Galatasaray büyükse ilkeleriyle kültürüyle geçmişiyle büyüktür.

Ne yazıkki en sonlarda kalsakta takımımız da endustriyel futbolun elçilerinden olmuştur .Gsbonus Gsbilmem ne diye diye ebesinin şeyine kadar uzatıldı .Galatasaray armasını izlemek ,peşinden gitmek herşey artık paraya bakıyor.Tv alıyorsun baktığın heryerde galatasaray olsun istiyorsun fakat Gstv parayla, abone olmalısın .Canın Galatasaray istiyor eski maçları izlemek isityorsun Gstv'yi bir açıyorsun Galatasaray Real Madrid maçı yazıyor trackta bi tıklıyorsun Abone Olmalısınız Diyor. Kalbimizi verdik Galatasaray'a daha neye abone olacağız anlamıyorum.Parasz olmayı da biz seçmedik ya ? Herneyse çok şey söylemek istiyorum fakat

Bilindiği gibi bilet satışları Gsbonus'a önce çıkmaya başladı.Gsbonus gibi bir proje ortaya çıkartıyorsun .Galatasaray tribunlerinin yarıya yakını öğrenci birazda haciz yiyen kanuni takipe giren varsa daha önceden,Gsbonus alamıyor .hacizlilere diğer bankalar da vermiyor desek ona ses çıkarmasak tamam peki öğrenci ne alaka ? Diğer bankalar öğrencilere kampanya üstüne kampanya yaparken Gbonusu öğrenciysen alamıyorsun ?

Bilet sırasındaydık dün karaborsacılar yine boş durmuyordu ve 20 dk da biletler bitti ? Nereye gidiyor kardeşim bu kadar bilet?Kim alıyor bu kadar bileti ? nasıl ? 15 bin yahu hadi 10 bin olsun borumudur bu ? Eğer bir proje yapıyorsan şu bilet işine bir çare bul.Nedir bu karaborsacılardan çekilen ? Gsbonus yapıyorsun adam elinde 30 tane Gsbonus la geliyor yanında 20 kişi . Kavga dövüş öne geçiyor ve iç acısı olan bunların çoğunun deplasman yapan otobüste gördüğüm kişiler olması ?Tribunden yani bunlar .Geçen senelerde 12 saat bekleyişten sonra alamadığım değil yönetimin ve tribunun bu işe göz yumması ağırıma gidiyor

kimsiniz sizler ?Çete mi Galatasaraylı mı a.na koyim ? hyat boyu bir kazmaya sap olamayıpta Galatasaray tribunlerinden para mı kazanmaya geldiniz ?
Yazık ulAn

1 yorum: