Nisan 11, 2010

Özür Dileriz


gittiğim hiç bir maçta bu kadar üzülmemiştim .yenelim yenilelim içimde bir Galatasaray sevgisidir buruk bir mutluluk yada acıyla evime dönerdim.Bugün Arda'ya yapılanlar ve tribunun berbatlığı için neler söylenebilir bilmiyorum .Aşırı derecede üzgünüm bugün ..Git be Arda! belki beğenmediğimiz tugAy olursun .Allah yolunu açık etsin bu tribun seni hak etmiyor

3 yorum:

 1. yakışmıyor bize Arda Turan'lar, Rijkaard'lar
  getireceksin Inamoto'ları, Bratu'ları, Ali Lukunku'ları
  getireceksin Saftig gibi teknik direktörleri

  ayıptır, günahtır Arda'ya bugün yapılanlar
  1 sezon boyunca takımı destekleyip, ateşleyeceğin en önemli maç olan fb maçından öncesinde ruhlarını alkol şişelerine teslim edenler, Kaptan'a -ruhsuz- deme cüretini kendilerinde görebiliyorlar.

  kesinlikle gitmeli Arda. kesinlikle kurtarmalı kendini buralardan. yandaş medyanın verdiği gazı yutup bugün eleştirenler, seneye olası kötü sonuçlarda dövmeye de kalkar!!!

  YanıtlaSil
 2. Çok üzüldüm abi dün .bu kadar olur mu yahu .bu adam daha ne kadar oldu bacağı delik top oynadığınA ? daha ne kadar oldu sen metin oktaysın denildiğine ?

  YanıtlaSil
 3. kimse tersi bişey söylemiyorki kardreşim. hala metin oktay hissini yaratabilir sahada ama baros'un golünden sonra ki hareketiyle anladık, Metin Oktay'ın tırnağı olamaz... kaptansa kaptan gibi hareket etsin yeter...

  YanıtlaSil